Site arşivimizde toplam 22 adet dizi vardır.

Diriliş Ertuğrul 133.Bölüm izle 30 Ocak 2019

0
( Yüksek Kalite ) Tek Parça 133 FragmanYorum Yap

Dizi Bilgileri 2 gün önce eklendi
Diriliş Ertuğrul 133.Bölüm izle 30 Ocak 2019

Diriliş Ertuğrul 133.Bölüm izle 30 Ocak 2019 Çarşamba akşamı tek parça ve 1080p formatında Diriliş Ertuğrul Son Bölüm izle full hd şeklinde sondiziizle farkıyla izleyebilirsiniz. Diriliş Ertuğrul 133.Bölüm Tek Parça izle.

Bölüm Hakkında: Ertuğrul’un Umuroğulları otağında İlbilge’yi istemesiyle herkes şok olmuştu. Bunun üzerine Moğollara gidecek altınların ele geçirildiği haberiyle ortalık iyice karışmıştı. Ertuğrul’un kurduğu bu oyun, Moğolların Emir Bahaeddin’in canını almasını sağlamıştı.

Dragos ise ona sandık içinde gönderilen Tara’nın kellesini gördükten sonra çılgına dönmüş ve Ertuğrul’u öldürmek için harekete geçmişti. Bu amaçla Ertuğrul’a zehir dolu bir şerbet ikram etmişti. Ancak bu şerbetten Beybolat içmiş ve zehirlenmişti.

Ertuğrul, kendisine kurulan bu tuzağın arkasındaki kişinin Zangoç olduğunu anlayabilecek mi? Beybolat yaşayacak mı? Öte yandan Beybolat, İlbilge’yi Ertuğrul’a vermeyi kabul etmişti. Ertuğrul ve İlbilge, bu tüm meseleler içinde evlenebilecek mi? Dragos’un Ertuğrul’u öldürmek için yapacağı bir sonraki hamle ne olacak? Ertuğrul, şer odaklarının yuvası haline gelen Lefke Kalesi’ni fethedebilecek mi?

Kategori: Diriliş Ertuğrul

Dizinin Diğer Son 5 Bölümü
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?