Site arşivimizde toplam 18 adet dizi vardır.

İletişim

Sitemiz 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet yürütmektedir. İlgili yasaya göre, sitemiz ve yöneticilerinin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.

Mail Adresimiz: s[email protected]

Bu nedenle, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eser ve meteryallerin yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri yukarıdaki mail adresinden bize ulaşabilirler. Gelen talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenir, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılır.

Konuyla Alakalı Yasa: MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. (2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür. Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bize sadece mail adresiyle ulaşabilirsiniz.